Інна Істоміна: “Ми відмовилися від традиційної шкільної лінійки - і не жалкуємо! “

Поки в соціальних мережах тривають запальні дискусії щодо доцільності відмови   від офіційних шкільних лінійок, у комунальному закладі «Карлівське НВО».Соколівської сільської ради Кіровоградського району свято Першого дзвоника  для 92 учнів було проведено у формі квесту.

На  винуватців урочистостей чекали не лише пошуки пошуки дзвоника та символічного ключа від Країни Знань, знайомство 9 першокласників з директором закладу Інною Істоміною,  вчителями, кабінетами, бібліотекою, спортивним залом, шкільною їдальнею, а й цікаві творчі завдання,  вікторини, конкурси, майстер-класи за участю дорослих.  А до того вони разом із вчителями і батьками засобами образотворчого мистецтва  створили  на мапі образ мальовничої України.

На першому уроці в новому навчальному році класні керівники використовували мультимедійні презентації, музичні твори, державну символіку, ілюстрації краєвидів України, портрети видатних українців, тексти художніх творів тощо.

Не обійшлося того дня й без подарунку, який передали школі начальник відділу освіти, молоді та спорту Соколівської сільської ради Андрій Мазурік разом із в.о. старости села Карлівка Любов Шевченко: сертифікат на придбання вуличних тренажерів для навчального закладу, а також грошова винагорода учневі 7-го класу Володимиру Білоусу за врятування життя людини.

Прес-служба управління освіти, науки ,молоді та спорту облдержадміністрації