У Пантаївці проведено обласний семінар з національно-патріотичного виховання

Вже третій рік поспіль перед початком навчального року вчителі та викладачі предмету «Захист Вітчизни» збираються разом на семінар-нараду під патронатом голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Кузьменка Сергія Анатолійовича. Семінар спрямований на отримання нових знань, умінь та навичок, які стануть необхідним для передачі учням під час шкільних занять.

Цьогоріч зазначений захід проходив з 28 до 30 серпня на базі Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів Кіровоградської обласної ради в смт. Пантаївка під безпосереднім керівництвом заступника голови Координаційної Ради з питань національно-патріотичного виховання при Кіровоградській обласній державній адміністрації Вєтрова Олега Миколайовича та директора комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» - Лісоти Андрія Андрійовича. До нього масово долучились учасники з майже всіх регіонів нашої області – заходу та сходу, півночі та півдня. Такого роду захід з року в рік показує зростання популярності серед вчителів та викладачів предмету «Захист Вітчизни» і цього разу їх зібралось близько ста.

Програма семінару робила акцент на два аспекти – робота в групах та відпрацювання практичних навичок. Досвідчені військові з 3-го полку спеціального призначення та з Центру оперативної тактичної підготовки «Цитадель», федерації панкратіонувідпрацьовували з учасниками різні прийоми спеціально-тактичної, техніко-тактичної та спортивно-прикладної підготовки, ази надання першої долікарської допомоги в різноманітних ситуаціях представили члени корпусу Червоного Хреста, орієнтуванням на місцевості та навичками подолання природних перешкод займались інструктори комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді». Команду психологів представляв Центр медико-психологічної реабілітації «КОМ-ПАС», спеціалісти якого навчали вчителів психологічної грамотності та наданню першої психологічної допомоги в екстремальних ситуаціях. Не забули організатори і про дозвілля учасників – перед ними виступив кандидат історичних наук, викладач Кіровоградського обласного інституту післядипломної освіти імені Василя Сухомлинського – Митрофаненко  Юрій Станіславович. Відвідав захід і голова Координаційної Ради з питань національно-патріотичного виховання при Кіровоградській обласній державній адміністрації Коваленко Сергій Петрович, який ознайомився з напрямками роботи семінару та запевнив учасників про всіляку підтримку владою національно-патріотичного напрямку в регіонах.

Організатори мають надію, що вчителі донесуть отримані знання до своїх учнів та виховають у них справжніх патріотів рідної землі, які будуть готові стати на захисті її незалежності та недоторканності.