Свято Першовересня, яке завжди залишається з нами

Святу з нагоди відзначення у Новостародубській ЗШ І-ІІІ ступенів з назвою « 1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ!» не став на заваді дрібненький дощик, який із самого ранку вже  осінньої днини сіявся з високості неба на шкільне подвір'я, “заселеному” учнями, батьками, вчителями та запрошеними.

Про початок свята сповіщають фанфари. Посилені мікрофоном, відлунюють у повітрі  дзвінкі слова ведучих:

Нехай зігріває вас сонечко ясне,

Нехай кожен день вам скарби відкриває.

Чекає у школі навчання прекрасне,

Країна сонячних знань вас щиро вітає!

З кожним новим роком школа молодіє,

Бо приходять діти знову в перший клас,

І радіє сонце, і живе надія,

І щасливі зорі дивляться на нас.

На урочисту лінійку запрошуються найважливіші “винуватці торжества” - 24 учні першого класу разом зі своєю вчителькою Аллою Миколаївною Петровою- лагідною, працьовитою,   чарівницею дитячого настрою і святкових розваг, яка  навчить своїх школяриків бачити світ в  незвичних кольорах людських почуттів. А поруч з ними стоять на лінійці 18  не менш схвильованих і вже геть дорослих учнів випускного одинадцятого класу.

Під мелодію Гімну держави  на лінійку вноситься  синьо-жовтий прапор України. За доброю традицією вшановується пам'ять  про тих людей, кому ми  завдячуємо життям.

Директор школи Лариса  Бурлак  вітає понад 300 вихованців школи з початком подорожі до Країни Знань. Цього ж дня їх вітали з врученням подарунка школі - телевізора голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко та представники місцевої влади.

Кожному з дорослих перший дзвінок нагадав і про їхнє  далеке дитинство.

Закінчилося першовересневе свято .флешмобом « Танцюй , Україно»».

Також повідомляємо:

Перший зaступник голови ОДA Сергій Ковaленко побувaв у двох нaвчaльних зaклaдaх Світловодськa: НВК "Гімнaзія – ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4", де він вручив сертифікaт нa нaвчaльний комп'ютерний комплекс, a для учнів зaгaльноосвітньої сaнaторної школи-інтернaту І-ІІ ступенів №2 - сертифікaт нa придбaння компресорного інгaляторa.

Зaступник голови ОДA Aндрій Коломійцев побував в Протопопівській ЗОШ І-ІІІ, де подарував сертифікaти нa ноутбук, a в Олексaндрійській школі - сертифікaт нa придбaння нaвчaльного облaднaння.

Зaступник голови-керівник aпaрaту ОДA Світлaнa Лобaновa побувaлa нa святкових лінійкaх у нaвчaльних зaклaдaх містa Бобринця. ПТУ №32 посaдовець вручилa сертифікaт нa проведення ремонтних робіт у гуртожитку цього зaклaду, a ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 отримaлa ключі тa документи від шкільного aвтобусa.

Прес-служба управління освіти, науки молоді та спорту облдержадміністрації