Вітаємо освітян із початком нового навчального року!

Шановні освітяни!

 Управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації щиро вітає вас  із початком нового навчального року та Днем Знань!

     Кожний навчальний рік дає початок новим паросткам - ідеям, думкам і проектам. І щоб упевнено почуватися  на тих безкраїх “педагогічних ланах”, бажаю  вам, шановні колеги, міцного здоров'я, родинного благополуччя, високих професійних злетів, творчого натхнення!

     Ви - справжні Учителі, бо щодня  творите середовище для патріотично налаштованих дітей, у якому їм почувається комфортно і затишно, віддаєте своє серце  і знання молодому поколінню, навчаєте його Жити, а це вміння - набагато цінніше, ніж просто передавати свої знання іншим.

  Пам'ятайте, що День Знань - це той чудовий день, яким починається широкий шлях  у майбутнє для кожного вашого вихованця, школяра, студента. Він позначений  у майбутньому  їхніми  здобутками та високим рівнем навчальних досягнень.

      Нехай вас супроводжують  глибока віра у мирну днину,  витримка і всеосяжна любов до світу дитинства, яке залишається з вами на все життя.

Володимир Таборанський, начальник управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації