Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора державного навчального закладу “Кіровоградське вище професійне училище №4”

Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора державного навчального закладу “Кіровоградське вище професійне училище №4”.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають повну вищу освіту педагогічного або іншого відповідно до профілю навчального закладу напряму, стаж педагогічної роботи не менше 5 років або стаж роботи на керівних посадах системи професійної освіти, або у сфері, що відповідає профілю навчального закладу, не менше 3 років.

Обов’язкова вимога до всіх конкурсантів - досвід роботи на комп’ютері, володіння державною мовою.

До заяви про участь у конкурсі додаються:

-         особовий листок по обліку кадрів;

-         2 фотокартки 4/6;

-         автобіографія написана власноруч;

-         копія документа про освіту, завірена в установленому порядку;

-         копія паспорта громадянина України (1,2 стор.);

-         програма розвитку професійно-технічного навчального закладу.

Заяви для участі в конкурсі приймаються протягом  30 календарних днів з дня оголошення (до 16 вересня 2017 року включно).

За довідками звертатись за адресою:

м. Кропивницький, вул. Дворцова, 32/29, кабінет 103,

тел. 24-03-39.