Керівники гуртків із Кіровоградщини стали переможцями Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»

Вітаємо педагогічних працівників закладів позашкільної освіти області – переможців Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2019», заключний етап якого проходив з 4 по 6 червня 2019 року в місті Києві!

За підсумками змагань журі визначило результати конкурсу, згідно з якими

ІІ місце у номінації «Керівник гуртка художньо-естетичного напряму позашкільної освіти» посіла Гноєва Світлана Олегівна, керівник гуртка комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості»;

ІІ місце у номінації «Керівник гуртка еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти» посіла Іванюк Ольга Михайлівна, керівник гуртка Устинівського районного будинку дитячої та юнацької творчості Устинівської районної державної адміністрації;

ІІІ місце у номінації «Керівник гуртка туристсько-спортивного напряму позашкільної освіти» посіла Русінова Валентина Миколаївна, керівник гуртка комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Вітаємо керівників гуртків з перемогою та бажаємо творчого натхнення, успіхів і нових звершень!

Доповнення від 08.06.2019 р.

Всеукраїнський конкурс «Джерело творчості» – свято творчості, натхнення й безмежної любові до дітей талановитих педагогів позашкілля (інформація з веб-сайту Інституту модернізації змісту освіти).

Фотозвіт участі у Конкурсі Світлани Олегівни Гноєвої (світлини надані конкурсанткою).

Фотозвіт участі у Конкурсі Ольги Михайлівни Іванюк (світлини надані конкурсанткою).

Репортажі та фотозвіти участі у Конкурсі Валентини Миколаївни Русінової: день 1; день 2; день 3 (інформація з веб-сайту Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді).