Інформація про проведення ЗНО з географії в Кіровоградській області

11 червня 2019 року у Кіровоградській області організовано та проведено зовнішнє незалежне оцінювання з географії.

Відповідно до встановлених вимог, майбутніх випускників прийняли 7 пунктів тестування: 5 в м.Кропивницькому, 2 - м.Олександріїї.

У роботі було задіяно 111 аудиторій, в яких проходили тестування 1516 випускників, що склало 93,4% від загальної кількості зареєстрованих (1623). У роботі пунктів тестування було задіяно 273 особи персоналу.

У роботі пункту тестування взяли участь 2 представники засобів масової інформації та 2 особи в якості громадських спостерігачів.

Зовнішнє незалежне оцінювання пройшло злагоджено та у відповідності з вимогами. Також було забезпечено вчасне, централізоване, безкоштовне підвезення випускників до пунктів тестування.

У ході проведення ЗНО не було зафіксовано випадків порушення абітурієнтами порядку проходження тестування.

13 червня 2019 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з хімії. Працюватиме 2 пункти тестування в м.Кропивницькому для 338 зареєстрованих абітурієнтів.