Керівник гуртка центру туризму серед переможців Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»

Цьогорічний фінал Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка» відбувся 4-6 червня у столиці України. Участь у заході  взяли кращі керівники гуртків та секцій для школярів в системі позашкільної освіти.У фінальному етапі  змагалися  37 конкурсантів, зокрема у номінації «Керівник гуртка туристсько-краєзнавчого напряму» (туристсько-спортивні та туристсько-краєзнавчі гуртки) – 13 осіб.

Кіровоградщину у змаганнях за номінацією «Керівник гуртка туристсько-краєзнавчого напряму» (туристсько-спортивні гуртки) представляла керівник гуртків «Скелелазіння» та «Гірський туризм» комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» Русінова Валентина Миколаївна та її група підтримки. Вона людина у позашкіллі невипадкова. Для Валентини Миколаївни позашкілля – це покликання і невтомна щоденна праця. Наш керівник гуртка з честю пройшла головні конкурсні випробування очного туру, а саме: провела самопрезентацію «Моє педагогічне кредо» та фрагмент заняття «Запрошуємо до світу творчості». Основними критеріями оцінювання для журі були знання та розуміння учасником конкурсу сучасних тенденцій розвитку освіти, новизна, оригінальність змісту та форм проведення заняття, професійна взаємодія з аудиторією; методична цінність освітньої діяльності, загальна культура, педагогічний такт, ерудиція, нестандартність педагогічного мислення.

За результатами випробування Русінова Валентина Миколаївна зайняла ІІІ місце у номінації і була нагороджена пам’ятною статуеткою та диплом переможців.

Урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2019» проходила в актовій залі Міністерства освіти і науки України.