Перемога юних судномоделістів на Чемпіонаті України

Протягом 2 – 6 серпня 2017 року  на водоймі бази «Фіш-парк» у селі Забір’я Київської області відбулися спільні Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з судномодельного спорту («NS» – моделі до 600мм.) на малій дистанції з одночасним проведенням на великій дистанції чемпіонату України.

У кубкових змаганнях, які були організовані Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Федерацією судномодельного спорту України, взяли участь 33 представники 11 команд із різних куточків України.

Декілька років поспіль збірна команда юних судномоделістів Кіровоградської області під керівництвом майстра спорту О.К.Крючкова (керівник судномодельного гуртка комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді») входить до складу трьох кращих українських команд.

Цьогоріч команда стала першою.

Фріч Сергій став двічі Чемпіоном України в класах моделей F4 B/Cта ЕК – 600, а також виборов бронзу в класі моделей F2A.

Кащук Руслан став Чемпіоном України в класі моделей F4Aта срібним призером у класі моделей ЕН – 600, виконавши при цьому норматив кандидата в майстри спорту України з судномодельного спорту.

Ткаченко Євген став срібним призером у класі моделей F2B.

Ростокін Владислав посів шосте місце в класі моделей F2A.

Але головним підсумком змагань є не отримані місця, а бажання юних судномоделістів займатися улюбленою справою, а керівнику – передавати свої навички із покоління в покоління.