У Кропивницькому відзначають Олімпійський день

Щороку спортивна громадськість Кіровоградщини разом з українською та міжнародною спільнотою відзначає Олімпійський день, метою якого є пропаганда здорового способу життя, залучення широких верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

Сьогодні в обласному центрі стартував вже традиційний легкоатлетичний пробіг, що стає справжнім святом молодості, краси та здорового способу життя, святом олімпійського руху. Контингент його учасників найрізноманітніший: від спортсменів високого класу до любителів.

На площі Героїв Майдану учасників пробігу привітали перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко, голова відділення Національного олімпійського Комітету України в області Олександр Кузьмін, срібний призер Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України з велоспорту Олександр Симоненко, учасниця чемпіонату Європи, член національної збірної команди з гімнастики спортивної, майстер спорту України Катерина Шумейко, учасник Олімпійських ігор, член національної збірної команди з легкої атлетики, майстер спорту України Дмитро Яковенко, срібний призер Юнацьких Олімпійських ігор, член національної збірної команди з легкої атлетики, майстер спорту України – Олег Дорощук.

– Олімпійський день – це родинне свято спорту, головні цінності якого – це мир злагода добро, те що потрібно людству в усі часи, і що конче необхідно Україні сьогодні, - зазначив Сергій Коваленко, вітаючи учасників забігу.

Він відзначив, що облдержадміністрація приділяє особливу увагу розвитку спорту – завершується реконструкція школи олімпійського резерву (вартість якої 47 млн. грн.), в області продовжується будівництво 23 майданчиків для мініфутболу.

– З вашою підтримкою ми й надалі розвиватимемо спорт та олімпійський рух, – наголосив посадовець.

Разом із запрошеними на свято спортсменами-олімпійцями, Сергій Коваленко вручив учасникам забігу цінні подарунки від обласної влади та сертифікати учасника Олімпійського дня.