Інформація про проведення ЗНО з біології в Кіровоградській області

06 червня 2019 року у Кіровоградській області організовано та проведено зовнішнє незалежне оцінювання з біології.

Відповідно до встановлених вимог, майбутніх випускників прийняли 9 пунктів тестування: 6 в м.Кропивницькому, 2 - м.Олександріїї, 1 – смт Голованівськ.

У роботі було задіяно 153 аудиторії, в яких проходили тестування 2124 випускників, що склало 95% від загальної кількості зареєстрованих (2235). У роботі пунктів тестування було задіяно 374 особи персоналу.

У роботі пункту тестування взяли участь 2 представники засобів масової інформації та 2 особи в якості громадських спостерігачів.

У ході проведення ЗНО не було зафіксовано випадків порушення абітурієнтами порядку проходження тестування.

11 червня 2019 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з географії. Працюватиме 7 пунктів тестування: 5 в м.Кропивницькому, 2 - м.Олександріїї для 1623  зареєстрованих абітурієнтів.