Вітаємо героїв Дефлімпійських ігор!

У ніч на 1 серпня в аеропорту "Бориспіль" зустрічали учасників Дефлімпійських ігор, які завершилися у Туреччині

На іграх четверо представників Кропивницького здобули 13 нагород різного ґатунку.

"Тричі на п'єдестал піднімалися стрільці з комплексної ДЮСШ №3. Гвинтівочник Олександр Костик став володарем "золота" і встановив Дефлімпійський рекорд. Пістолетчик Сергій Фомін виборов "срібло" та "бронзу". До цього успіху їх привели Олена Ібрагімова та Ілгам Ібрагімов.

Ще десять нагород принесли дві плавчині реабілітаційної ДЮСШ "Інваспорт". Мультимедалісткою стала Ірина Терещенко, яка на різних дистанціях вісім разів виходила на дефлімпійський п'єдестал. Дар'я Тарасенко двічі входила до провідної трійки. До тріумфу наших плавчинь привела Елена Кузнецова.

Пишаємося ними, вітаємо з новими спортивними досягненнями!".

За інформацією у "Фейсбуці" директора комплексної ДЮСШ №3 Євгена Савранського.