Відбулося урочисте закриття туристських змагань

13 липня 2017 року о 9.00 ранку в м. Світловодськ відбулося урочисте закриття 46 Чемпіонату України з пішохідного туризму серед юнаків та V Чемпіонату України з велосипедного туризму серед юнаків.

Привітали із закінченням змагань учасників команд Наровлянський Олександр Данилович, заступник директора Українського державного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді та Лісота Андрій Андрійович, директор комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

За підсумками Чемпіонатів були визначені команди-переможці.

З пішохідного туризму серед юнаків переможцями стали команди:

І місце – Херсонська область

ІІ місце – Миколаївська область

ІІІ місце – м. Київ.

З велосипедного туризму серед юнаків переможцями стали команди:

І місце – Волинська область

ІІ місце – Вінницька область

ІІІ місце – Харківська область.

Переможці були нагороджені подяками, дипломами, медалями та кубками, а завдяки спонсорській підтримці туристичними подарунками.

Щиро вдячні спонсорам змагань Світловодській районній державній адміністрації та Твердовському Сергію Сергійовичу, туристичній агенції «Skyfull» та медіа партнерам «Рідний край» та «Вісті Світловодщини».

Бажаємо учасникам команд та їхнім тренерам успіхів, яскравих емоцій та нових злетів, адже кожна перемога – це наступний старт.