На Кіровоградщині три абітурієнти склали ЗНО на найвищу кількість балів

Рябошапка Андрій Ігорович, випускник Комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад «Вікторія-П» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

200 балів з історії України.

Вчитель історії: Коляда Світлана Володимирівна.

Ковердій Богдан Олегович, випускник 11-А класу Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв).

200 балів з географії.

Вчитель: Шеремет Павло Миколайович, заступник директора з навчальної роботи, вчитель географії Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу  (гімназія-інтернат – школа мистецтв).

Осетров Антон, випускник 11-А класу НВК «Ліцей інформаційних технологій спеціалізована школа II ступеня».

200 балів з математики.

Вчитель: Халізова Лариса Іванівна, Відмінник освіти України, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, вчитєль-методист.