Контролюємо використання субвенцій

15 травня поточного року відбулася онлайн-нарада під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації С.Коваленка з керівниками райдержадміністрацій, міськими головами та головами об’єднаних територіальних громад, на якій обговорено актуальні питання щодо використання субвенцій на якісну освіту, закупівлю дидактичних матеріалів для шкіл національних меншин, оснащення обладнанням навчальних кабінетів, забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у школах, впровадження нової української школи, а також на інклюзивну освіту.

Начальником управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації В.Таборанським було здійснено детальний аналіз використання вищезазначених коштів. Зокрема, відмічено території, які оперативно та якісно працюють у даному напрямку та є позитивним прикладом і стимулом для інших.

Поставлено конкретні задачі для територій, що мають низький відсоток використання коштів субвенцій, керівники яких запевнили, що до встановлених термінів виконають намічені завдання.

Підводячі підсумки наради, було визначено ключові пріоритети, над якими повинні працювати райдержадміністрації, міські ради та об’єднані територіальні громади.

Перший заступник голови облдержадміністрації С.Коваленко підкреслив, що реформа освітньої галузі в області триває успішно, ми маємо позитивні показники на всеукраїнському рівні, тому головне наше завдання – своєчасне освоєння коштів субенцій з метою подальшого розвитку галузі та надання якісних освітніх послуг нашим дітям.