В облдержадміністрації обговорили перспективи створення Центрів професійної досконалості на Кіровоградщині

14 травня 2019 року в обласній державній адміністрації під головуванням першого заступника Коваленка С.П. відбулася нарада щодо підготовки проекту заявки зі створення в області Центру професійної досконалості в рамках програми «EU4Skills»: Кращі навички для сучасної України».

Під час наради було обговорено порядок подання та вимоги до структури заявки, критерії відбору закладів П(ПТ)О, на базі яких планується створення даного Центру, визначено структурні підрозділи облдержадміністрації та установи області, відповідальні за підготовку інформації відповідно до Порядку конкурсного відбору регіонів.

Центр професійної досконалості – не новий тип закладу, а статус закладу П(ПТ)О, що означає його спроможність надавати  послуги, які сприяють якісній ПТО.

Центр професійної досконалості - це багатофункціональний та (або) багатопрофільний опорний заклад професійної (професійно-технічної) освіти, який забезпечує можливості отримання якісної первинної та безперервної, формальної й неформальної професійної освіти та навчання для всіх вікових груп населення, здобуття професійних кваліфікацій, які відповідають третьому-п’ятому рівню Національної рамки кваліфікацій.

Програма фінансується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ)  та банком розвитку KFW.