“Сила життя. Sport”

У Кропивницькому 7 травня провели обласні змагання серед ветеранів та учасників АТО “Сила життя. Sport”. Змагання проводяться другий рік поспіль на території обласного госпіталю. Цього року співорганізаторами виступили управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації, Кіровоградський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” та обласний госпіталь для ветеранів війни.

Учасникам підготували шість спортивних локацій – дартс, шашки, фрізбі, хокей на столі, збивання кеглів і баскетбол. Щоб взяти участь, особливої фізичної підготовки не вимагалося. Навіть ті, хто брався до змагань вперше, швидко освоювалися та демонстрували гарні результати. Таким чином бійці отримали заряд позитиву, а небайдужі, які теж долучилися до змагань, продемонстрували свою підтримку.

В кожному виді змагань було визначено переможців та призерів, які отримали від управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації дипломи, медалі і подарунки, а по завершенню заходу на всіх чекала смачна польова каша.