Вітаємо переможців обласних змагань серед учнівської молоді з робототехніки!

24-25 квітня у рамках впровадження STEM-ОСВІТИ в освітній процес закладу відбулися дводенні обласні змагання серед учнівської молоді з робототехніки.

За результатами змагань визначилися кращі юні конструктори та програмісти.

Перше місце в командному заліку за видами зайняла команда «ROBO LEGION» Кропивницької гімназії нових технологій навчання (керівник команди – Дмиртро Єрмаков).

Друге місце: поділили команди Петрівського НВО «ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія» Петрівського району (керівник команди – Олександр Оранський) та Созонівського НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Кіровоградської райдержадміністрації (керівник команди – Валентина Криволапова).

На третьому місці – команди Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді (керівник – Оксана Задорожна) та «CentrUA» комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник – Юрій Калашник).

Призерами в особистій першості змагань Сумо (автономні моделі) стали: Катерина Старенька – представник команди Кіровоградської гімназії нових технологій навчання «ROBO LEGION», яка зайняла перше місце, на другому місці – вихованець гуртка комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Андрій Заєць, на третьому місці – представник команди Созонівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Кіровоградської райдержадміністрації – Олександр Юнг.

За результатами трьох спроб особистої першості змагань Робо-Кегельринг кращими були Матвій Гарбар (Кіровоградська гімназія нових технологій навчання «ROBO LEGION»), який посів перше місце, Назар Рябцев (Петрівське НВО «ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія» ) та Костянтин Кушнарьов – представник команди КЗ «КОЦНТТУМ», які зайняли відповідно друге та третє місця.

У Слаломі недосяжними для інших стали Михайло Перевозник (Кіровоградськка мала академія наук учнівської творчості), який посів І місце. Друге місце зайняла Поліна Капітонова (Петрівське НВО «ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія»). На третьому місці – Олександр Лизунов (Созонівський НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Кіровоградської райдержадміністрації.

Вітаємо із заслуженими нагородами та бажаємо успіхів у майбутньому!