Олександр Шевченко: “Успіхи в спорті є там, де є виші цілі...”

У цій думці ще раз  переконався голова Кіровоградського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України  Олександр Шевченко після повернення з Києва, де на  стадіоні Національного університету біоресурсів і природокористування відбулися урочистості з нагоди  вшанування цьогорічних переможців і призерів ХІІІ  літньої Універсіади України.

В Універсіаді,яка проводиться один раз на два роки, команди вищих навчальних закладів та областей згідно з Регламентом були поділеніна шість категорій і протягом кількох місяціввиборювали першість з 32 видів спорту,- повідомив співрозмовник. - Окрім того,області та місто Київ було поділено на три категорії і три групи.  Наша область потрапила до третьої групи, до якої увійшли спортсмени 12 областей України. Наші земляки виборювали голи, очки, секунди у десяти видах спорту в складізбірних команд, укомплектованих студентамидвох Центральноукраїнських вишів міста Кропивницького - педагогічного державного педуніверситету імені Володимира Винниченка та національного технічного університету - гімнасти, волейболісти, борці, боксери, велосипедисти, скелелази, баскетболісти, легкоатлети.

Наскільки відомо, виступи наших спортсменів були для багатьох з них щасливим й успішними?

- Авжеж. Якщо два роки тому Кіровоградська область посіла п'яте місце за результатами змагань Універсіади, то цьогорічдо Кропивницького я повернувся з почесною нагородою - Кубком та Дипломом за друге місце після Сумської області,  яким  нагороджена Кіровоградська область за результатамивиступів збірних команд вищих навчальних закладів та областей нашої держави. Приємно відзначити, що ця нагорода була не єдиною, бо наші спортсмени отримали біля сорока медалей різного гатунку за результатами виступів в Універсіаді.

Управління освіти, науки, молоді та спорту ОДА  приєднується до поздоровлень та бажає спортсменам Кіровоградщини нових спортивних перемог!

Прес-служба управління освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації