26 квітня 2019 року у приміщенні Громадського офісу облдержадміністрації відбулись Установчі збори

26 квітня 2019 року 0 10.00 год. у приміщенні Громадського офісу облдержадміністрації відбулись Установчі збори з формування Координаційної ради з питань молодіжної політики при обласній державній адміністрації.

Учасники зборів заслухали інформацію про роботу ініціативної групи з підготовки даних зборів. Також кожен зміг презентувати себе та свою організацію.

Потім відбулось рейтингове голосування за склад Координаційної ради. В голосуванні брали участь 21 представник від громадських організацій, які працюють з молоддю Кіровоградщини. Серед делегатів на установчих зборах – молодіжні громадські організації, благодійні фонди, учнівські і студентські органи самоврядування, громадські спілки та підрозділи всеукраїнських громадських організацій в області.

За результатами голосування було визначено рейтинг делегатів по кількості балів. Відповідно, 16 осіб, які набрали найбільше балів за результатами голосування, увійшли в склад Координаційної ради.

Перше засідання новоствореної Координаційної ради з питань молодіжної політики при облдержадміністрації призначено на 02 травня 2019 року о 14.00 год. у приміщенні Громадського офісу облдержадміністрації.

Склад Координаційної ради з питань молодіжної політики при КОДА