ПІДСУМКИ КОНКУРСІВ ДЛЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ

25 квітня 2019 року відбулося засідання обласної комісії з питань підтримки молодих науковців області. Відповідно до порядку денного розглядалися здобутки молодих науковців регіону на отримання обласної премії молодим науковцям Кіровоградської області та наукові надбання аспірантів вищих навчальних закладів – претендентів на здобуття стипендії обласної державної адміністрації і обласної ради.

До комісії було подано документи 4 молодих вчених на здобуття обласної премії молодим науковцям Кіровоградської області та документи 3 аспірантів закладів вищої освіти – претендентів на здобуття стипендії обласної державної адміністрації і обласної ради.

Пріоритетними при визначенні переможців були досягнення певних результатів у розробці актуальних наукових проблем, які мають практичне значення для соціально-економічного та/або культурного розвитку Кіровоградської області.

Заслухавши виступи молодих вчених та аспірантів вищих навчальних закладів – претендентів на здобуття премій та стипендій, обговоривши запропоновані презентації наукових надбань, комісія вирішила:

1. Призначити обласні премії молодим науковцям Кіровоградської області:

І премію у розмірі 12,5 тис.грн. – Крижевській Катерині Володимирівні –кандидату педагогічних наук,доценту кафедри професійної педагогіки і соціально-гуманітарних дисциплін Льотної академії Національного авіаційного університету;

ІІ премію у розмірі 8,4 тис.грн. – Сундуковій Ірині В’ячеславівні – кандидату психологічних наук,викладачу кафедри теорії і методики фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;

ІІІ премію у розмірі 4,2 тис.грн. – Гриньків Андрію Вікторовичу – кандидату технічних наук, старшому науковому співробітнику кафедри експлуатації і ремонту машин Центральноукраїнського національного технічного університету.

2. Призначити три стипендії обласної державної адміністрації та обласної ради аспірантам, які навчаються у вищих навчальних закладах Кіровоградської області по 1,0 тис. грн. кожна:

Безшкуренко Артему Ігоровичу – аспіранту Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;

Сагун Єлизаветі Сергіївні – аспірантці Льотної академії Національного авіаційного університету;

Чернай Андрію Євгенійовичу– аспіранту Центральноукраїнського національного технічного університету.

Щиро вітаємо усіх переможців з черговим визнанням!

Бажаємо творчого пошуку, натхнення та оптимізму!