В Олександрії відбувся молодіжний фестиваль робітничих професій

11 квітня на базі Олександрійського міськрайонного центру зайнятості, за сприяння управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради, відділу освіти Олександрійської райдержадміністрації та Олександрійського міськрайонного центру зайнятості відбувся зональний етап обласного молодіжного фестивалю «ПрофFEST-2019».

У заході взяли участь представники ДНЗ «Олександрійський професійний ліцей», ДНЗ «Знам'янський професійний ліцей» та Олександрійського професійного аграрного ліцею.

Школярі із задоволенням знайомились із презентаціями закладів та активно брали участь у майстер-класах, під час яких учні мали змогу виготовити чудові квіти з металу, декорувати за допомогою будівельних матеріалів горщики для квітів, виготовити яскраві прикраси для кондитерських виробів.

Цікавими були для учнівської молоді та педагогічних працівників профорієнтаційні відеоролики про актуальні на ринку праці професії.

Участь у фестивалі взяли учні шести закладів загальної середньої освіти м. Олександрії та трьох закладів загальної середньої освіти Олександрійського району.

Сподіваємося, що близько 300 майбутніх абітурієнтів, які стали учасниками заходу, знайдуть улюблену справу та зможуть реалізувати себе у професійному житті.