Конкурс щодо підтримки молодих науковців області

25 квітня 2019 року о 15.00 год. у малій залі облдержадміністрації відбудеться засідання обласної комісії з питань підтримки молодих науковців.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Розгляд здобутків молодих науковців регіону на отримання обласної премії молодим науковцям Кіровоградської області:

ГОРОХОВА Галина Іванівна – викладач суспільних дисциплін Кропивницького інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету;

ГРИНЬКІВ Андрій Вікторович – старший науковий співробітник кафедри експлуатації і ремонту машин Центральноукраїнського національного технічного університету;

КРИЖЕВСЬКА Катерина Володимирівна – доцент кафедри професійної педагогіки і соціально-гуманітарних дисциплін Льотної академії Національного авіаційного університету;

СУНДУКОВА Ірина В’ячеславівна – викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

2. Оголошення результатів конкурсу на здобуття обласної премії молодим науковцям Кіровоградської області.

3. Розгляд здобутків аспірантів та докторантів вищих навчальних закладів – претендентів на отримання стипендії обласної державної адміністрації і обласної ради:

БЕЗШКУРЕНКО Артем Ігорович – аспірант Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;

САГУН Єлизавета Сергіївна – аспірантка Льотної академії Національного авіаційного університету;

ЧЕРНАЙ Андрій Євгенійович – аспірант Центральноукраїнського національного технічного університету.

4. Оголошення результатів конкурсу з призначення стипендії обласної державної адміністрації і обласної ради аспірантам та докторантам, які навчаються у вищих навчальних закладах Кіровоградської області.

На засідання комісії запрошуються члени обласної комісії з питань підтримки молодих науковців області та претенденти на отримання премії та стипендії.