З 1 квітня 2019 року на Кіровоградщині триває Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота».

Станом на 20 травня 2019 року на території області до належного стану приведено 50% спортивних майданчиків.

Крім цього, відбулось відкриття двох мультифункціональних майданчиків із штучним покриттям у містах Знам’янці та Олександрії.

У с.Соколівське триває облаштування сільського стадіону, який вже засіяно газонною травою, а у проекті – облаштування глядацьких місць.

У с.Губівка, Компаніївського району облаштований новий футбольний майданчик, здійснено реконструкцію спортивних майданчиків для ігрових видів спорту із залученням інвестиційних коштів.

Робота на майданчиках триває, тож закликаємо жителів області, не байдужих до здорового способу життя і рухової активності, долучитися до Місячника облаштування спортивних майданчиків!