Сергій Коваленко відвідав один із пунктів ЗНО з хімії

Сьогодні по всій країні проходить зовнішнє незалежне оцінювання з хімії.

Для 614 кіровоградських випускників, які зареєструвалися на ЗНО, у Кропивницькому діяло два пункти тестування на базі НВК "Спеціалізований загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів №26 –дошкільний навчальний заклад – дитячий юнацький центр "Зорецвіт" та НВО №35.

На одному із них, зокрема у НВК №26, у якості громадського спостерігача побував перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко.

Посадовець взяв участь в нараді з інструкторами та засвідчив своїм підписом цілісність контейнерів з аудиторними пакетами тестів. Також він оглянув медпункт та наявність необхідних для першої медичної допомоги препаратів.

Сергій Коваленко також завітав до декількох аудиторій, де ознайомився з умовами складання ЗНО та поспілкувався з учасниками тестування. Як з'ясувалося, більшість з них мають намір вступити до закладів медичного профілю. Тож перший заступник голови ОДА побажав майбутнім абітурієнтам успішно скласти ЗНО та вступити до омріяного вишу.

- Для нас надзвичайно важливо бачити вас серед абітурієнтів кропивницького філіалу Донецького національного медичного університету. Нам потрібні лікарі, - наголосив Сергій Коваленко.

Як відзначила відповідальна за ЗНО в окрузі Любов Корж цього року усі задіяні до організації ЗНО служби спрацювали надзвичайно злагоджено. На високому організаційному рівні забезпечено централізований безкоштовний підвіз випускників цього та минулих навчальних років.