День юного техніка

На базі комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» відбулося свято технічної творчості – День юного техніка.

     Неталановитих дітей не буває, але їх здібності треба розвивати. День юного техніка - це можливість наочно побачити, як можна цікаво та корисно проводити дозвілля.

         Для гостей свята свята на території закладу працювали технічні майстерні гуртків «Авіамоделювання», «Початкове технічне моделювання», «Моделювання іграшок-сувенірів», «Судномоделювання», «Технічне конструювання».

     Під час проведення свята проводились наступні заходи:

     - екскурсія на постійно діючу обласну виставку з експонатами технічної творчості учнівської молоді та роботами юних фотоаматорів області;

     - показові запуски моделей літаків;

     - спортивно-розвиваючий масовий захід «Школа дорожнього руху», де діти взяли участь у навчальних вікторинах, конкурсах на звання найуважнішого пішохода;

     - показові виступи та змагання програмованих моделей роботів.

     На майстер-класах технічних майстерень діти складали найпростішу модель літака та запускали його у перший політ, виробили модель судна, виготовляли парашут та самостійно літаюче крило, з геометричних фігур складали технічну конструкцію за власною розробкою, змоделювали об’ємну фігуру «Голуб миру».

     Під час урочистостей заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, Коломійцев Андрій Олександрович, вручив закладу набір конструкторів «LEGO».

     Також у заході взяли участь: начальник управляння освіти, науки, молоді та спорту Табораньский Володимир Петрович, ректор Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету України Неділько Сергій Миколайович, начальник авіаційно-технічної бази Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету України Рихлицькій Іван Іванович та інші.