Вихованці центру туризму – переможці Чемпіонату України зі скелелазіння

11-14 квітня 2019 року в м. Нікополь відбулися Всеукраїнські змагання на швидкість та Чемпіонат України зі скелелазіння серед  юніорів, молоді та юнаків (вид програми болдеринг).

У змаганнях взяли  участь  290 найсильніших спортсменів  із дванадцяти регіонів України. Збірну команду Кіровоградської області представляли чотирнадцять юних спортсменів - вихованці комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Чемпіонами в лазінні на швидкість стали, серед юніорів Ярослав Ткач та серед юнаків 2002-2003 років народження Ніл Плохов. Третє місце серед юніорок посіла Яна Здір.

До залікової дванадцятки в змаганнях з болдерингу потрапили: Ніл Плохов 4 місце, Яна Здір 5 місце та Олександра Калмикова 11.

В командному заліку серед регіонів по болдерингу збірна команда Кіровоградської області посіла восьме місце.

Призери  нагороджені медалями та дипломами Федерації альпінізму і скелелазіння України.

Готували спортсменів до змагань тренери: Микола Побережець, Валентина Русінова.