АНОНС! На Кіровоградщині відбудуться Чемпіонати України серед юнаків з пішохідного та велосипедного туризму

Чемпіонати України серед юнаків з пішохідного та велосипедного туризму проводяться з 8 до 14 липня 2017 р. у м. Світловодськ Кіровоградської області.

Змагання проводить Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді та Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді за сприяння Міністерства освіти і науки України та управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації.

У Чемпіонаті України беруть участь команди областей України, міста Києва та Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (2000 – 2002 р.н.).

Склад команди:

- з пішохідного туризму- 11 осіб (8 учасників, з них не менше двох дівчат, представник команди, тренер, суддя);

- з велосипедного туризму - 9 осіб (6 учасників, з них не менше однієї дівчини, представник команди, тренер, суддя).

Очікувана кількість учасників 350 осіб.

Заїзд учасників 8 липня до 15.00 год. Від’їзд учасників – 14 липня після 14.00 год.

Розміщення учасників змагань проводиться в наметовому містечку на території Світловодської загальноосвітньої санаторної школи - інтернату І-ІІ ступенів №2 (м. Світловодськ, вул. Богуна, 24).

Шанувальники дитячого спортивного туризму, будемо вдячні за будь-яку спонсорську підтримку або допомогу.Ми готові розглянути будь-якіпропозиції.

Лист Міністерства освіти та Умови проведення Чемпіонатів України серед юнаків з пішохідного та велосипедного туризму.....