Інформація про Чемпіонат області зі спортивного туризму та обласний зліт юних туристів-краєзнавців

22 по 25 червня 2017 року в м. Кропивницькому, на території комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» (м. Кропивницький, вул. Соколівська, 2), будуть проведені  ХХІХ Чемпіонат області зі спортивного туризму серед школярів та вихованців позашкільних закладів та ХІІІ обласного зльоту юних туристів-краєзнавців. Запрошуємо команди до участі у змаганнях відповідно до Умов їх проведення.

У змаганнях беруть участь команди загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області, туристичних клубів.

Учасники Змагань мають до 16 червня 2017 року подати попередні заявки на електронну адресу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» і пройти реєстрацію на сайті:http://tourist.kr.ua/index.php/news-2.

У разі відсутності заявки на сайті команда до змагань не допускається!

Заїзд команд 22 червня 2017 року до 13.00. Робота мандатної комісії з 13.00 до 15.00.

Проживання під час змагань у наметовому таборі. Команди повинні мати необхідне спорядження для проживання та проходження дистанцій.

Наказ та умови проведення ХХІХ Чемпіонату області зі спортивного туризму серед школярів та вихованців позашкільних закладів та  ХІІІ обласного зльоту юних туристів-краєзнавців ……