Волонтер з Гонконгу навчатиме могутненських дітей англійської

Цьогоріч близько 600 волонтерів з 120 країн світу зголосилися приїхати до України та навчати англійської дітей з різних куточків нашої країни. Близько 2000 українських шкіл подали заявку на участь у міжнародній програмі GoCamp-2017 та лише 600 щасливчиків отримали шанс познайомити своїх учнів із культурою та традиціями іншої країни, покращити навички володіння іноземною мовою та просто добре провести час у компанії іноземних гостей.

Чанг Кіт Вонг (ChungKitWong) або просто Наталі з Гонконгу, стала справжнім другом та помічником для учнів та викладача мовного табору «Non-Stop» на базі Могутненського НВК. З перших днів вона без проблем знайшла спільну мову з дітьми та зуміла знищити мовний бар'єр. Завдяки її оптимізму та доброзичливості учні завзято виконували творчі завдання, презентували результати англійською та брали участь у різноманітних іграх.

Наталі вперше бере участь у подібному проекті, хоча у 2014 році була волонтером у Камбоджі, де займалась дослідницькою роботою. У свої двадцять чотири роки вона все ще навчається. Цього року дівчина збирається вступити до магістратури (Masterprogramme: Internationalrelations).

З 12.06 по 21.06 Наталі навчатиме дітей англійської, проводитиме з ними цікаві тренінги та заняття на базі Могутненського НВК. Дітям особливо сподобались такі завдання, як «Космічна Подорож» (тренінг на визначення формального та неформального лідера), гра «Вчимося довіряти», спільний творчий проект «Pinata», проект «США моїми очима» та інше.

Час, проведений з Наталі, надовго залишиться в пам'ятіяк дітей, так і вчителя-керівника мовного табору. Колектив Могутненського НВК неймовірно вдячний організаторам програми GoCamp2017 за надану можливість отримати незрівнянний досвід спілкування іноземною мовою.