ВНВК «Олександрійський колегіум-спеціалізована школа» відкрили майданчик для міні-футболу

03 квітня 2019 року на базі НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» відбулося відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям для міні-футболу. Об’єкт було збудовано у рамках державного проекту «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України» за рахунок державного бюджету та співфінансування з міського бюджету.

В урочистостях взяли участь поважні гості: голова Кіровоградської ОДА С. Кузьменко; міський голова С.Цапюк та начальник управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації В.Таборанський.

Звертаючись з вітальними словами, гості зауважили, що створення нового майданчика – приємна подія для міста, адже олександрійцям подобається футбол і активний спосіб життя. Голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко побажав учням успіхів і наснаги у навчанні, привітав олександрійців з таким придбанням та висловив слова подяки федерації з футболу, уряду держави за підтримку й допомогу у створенні подібних майданчиків зі штучним покриттям.

Міський голова Степан Цапюк підкреслив, що сьогодні влада усіх рівнів приділяє увагу розширенню мережі спортивних об’єктів, адже розуміє, що майбутнє – це діти, а нація успішна лише тоді, коли вона здорова.

Очільник області Сергій Кузьменко зробив перший удар футбольним м`ячем у ворота на новозбудованому майданчику й тим самим урочисто відкрив поле.

Під час заходу присутні вшанували пам’ять випускника колегіуму Олександра Козенка, який загинув у зоні АТО.

Після цього виступили спортивні і художні колективи закладу.

Новозбудований майданчик планується використовувати для проведення занять учнів колегіуму, тренувань вихованців комунального закладу «ДЮСШ №2» та громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування.