Новий спортивний майданчик із штучним покриттям!

Кілька годин тому на території НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-гімназія» відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика для міні-футболу за участі голови Кіровоградської ОДА Сергія Кузьменко, начальника управління капітального будівництва Кіровоградської ОДА Сергія Проненко, начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА Володимира Таборанського та міського голови Сергія Філіпенка.

Майданчик було побудовано спільними зусиллями обласної та міської влади за кошти державного бюджету та бюджету Знам’янської міської ради.

"Знаю, учні цієї школи добре навчаються, мають багато різних перемог на числених спортивних конкурсах і фестивалях. Знаю й те, що вони мріють бути сильними і успішними, - наголосив під час свята голова ОДА Сергій Кузьменко. – І тепер на новому сучасному майданчику школярі щодня не тільки будуть займатися спортом, а й вчитися бути успішними у житті. Молодим будувати нову Україну і нова Україна повинна бути успішною!".

Міський голова Сергій Філіпенко подякував Сергію Кузьменку за співпрацю та зазначив, що держава звертає увагу на потреби школярів, адже саме підростаюче покоління є майбутнім нашої держави.

Директор НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 - гімназія» Олена Подвиженко побажала всім школярам, щоб гасло «Тренуйся щодня, ставай сильнішим!» стало їхнім життєвим кредом.

Сергій Кузьменко та Сергій Філіпенко вручили подарунки дітям – сітки з м’ячами.

Право першого почесного голу на майданчику було надано голові ОДА Сергію Кузьменку.

а деякий час після відкриття майданчика для міні-футболу на полі відбувся товариський матч між командами НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» та НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія».