Новий шкільний автобус тепер у користуванні дітей Петрівського району

Наразі учнів школи, які проживають в селах Баштиному й Краснопіллі Червонокостянтинівської сільської ради, підвозитимуть до навчального закладу й додому, новим і комфортним транспортом.

Автобус, вартість якого сягає 1800,0 тис. грн, придбали за кошти залишку освітньої субвенції 2018 року та за кошти районного бюджету. Це один із 11 нових шкільних автобусів для навчальних закладів Кіровоградщини, який 12 березня 2019 року передав голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко, перебуваючи з робочою поїздкою в Олександрівському районі.

Під час великої перерви, розділити не просто приємну подію, а справжнє свято з учнівським і педагогічним колективами 13 березня 2019 року до школи завітали голова райдержадміністрації Сергій Завалій, його перший заступник Тетяна Панета, голова районної ради Тамара Сакара і виконуюча обов’язки начальника відділу освіти РДА Ірина Оранська.

Очільники району вручили ключі від новенького шкільного автобуса заступнику директора закладу освіти з навчально-виховної роботи Ірині Катрук.

Сергій Завалій і Тамара Сакара побажали учням школи успіхів у навчанні й наголосили, що найприємнішим подарунком для усіх будуть їхні здобутки та відзнаки. Школярі Червонокостянтинівського освітнього закладу є активними учасниками районних етапів Всеукраїнських олімпіад і мають велику кількість перемог. Тож, і надалі матимуть змогу брати участь в різних районних конкурсах, змаганнях та турнірах, а новий транспорт допоможе доставляти дітей і вчителів.

Одним із наших пріоритетів є саме забезпечення рівного доступу до якісних освітніх послуг, зокрема дітей із сільських місцевостей, – зауважили керівники району. – А новий шкільний автобус для учнів Петрівщини – ще один крок до втілення поставлених завдань.

За значний подарунок очільникам району дякувала заступник директора закладу освіти з навчально-виховної роботи Ірина Катрук, депутат Петрівської районної ради Катерина Галуган, від батьківської громадськості – Юліана Масюк.

Та найбільше раділи подарунку, звичайно, діти.

По закінченню офіційної частини свята вони, разом із гостями, поспішили оглянути й випробувати автобус в якості пасажирів.