Новий шкільний автобус для учнів Маловодянської школи

13 березня 2019 року  у комунальному закладі «Маловодянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради» відбулася урочиста подія з нагоди вручення цінного подарунка. Учні отримали шкільний автобус. Зустрічали його весняним настроєм, з музикою і танцями.

Привітати педагогічний та учнівський колективи і вручити новий транспорт приїхали голова райдержадміністрації Сергій Петрович Омельченко, Маловодянський сільський голова Леонід Борисович Варенюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Вікторівна Гадірова.

Від імені всієї шкільної родини директор школи Тетяна Іванівна Гільщанська подякувала за такий подарунок. Гостям заходу вручено запашний коровай.

Автобус придбаний у рамках програми "Шкільний автобус" на умовах співфінансування за кошти  державного та сільського бюджетів.

Після перерізання символічної стрічки діти з радістю проїхалися новеньким автобусом вулицями села.

Наразі у школі навчається 126 учнів, третина з них доїжджає до школи із сусідніх населених пунктів: села Червоне Озеро та Писанка. Відтепер діти зможуть добиратися комфортно до школи. Це, перш за все, безпека дітей по дорозі до закладу, спокій батьків і, звичайно, забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного учня, який проживає у сільській місцевості.

«Це має стати нашим планом на найближчий час та найбільшим стимулом» - підсумував сільський голова. Однією із мрій дітей було мати новий комфортний шкільний автобус – і ось вона збулася! Ставимо перед собою нові завдання! Все попереду. Все тільки починається!!!