7 квітня 2019 року проведено ІІ етап Кубку області із спортивного орієнтування

07 квітня 2019 року на території Чорного лісу в с. Водяне, Знам’янського району комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» був проведений ІІ етап Кубку області зі спортивного орієнтування.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює Управління освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації.

На змаганнях взяла рекордна кількість учасників 245  у вікових категоріях від 10 до 70 років , вихованці закладів загальної середньої, позашкільної освіти, вихованці спортивних клубів та ДЮСШ та учасники у особистому заліку, з Знам’янського, Новгородківського, Олександрівського, Маловисківського районів, Бобринецької, Піщанобрідської, Маловисківської об’єднаних територіальних громад та міст Кропивницький, Світловодськ, Олександрія.

Цікава та динамічна дистанція, спланована організаторами змагань, дали можливість спортсменам проявити всі свої вміння та навички з орієнтування на місцевості.

Організатори вдячні за допомогу в проведенні змагань начальнику відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської районної державної адміністрації Cидоренко Віті Григорівні та колективу ДП Чорноліське лісове господарство.