Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Гайворонського професійного аграрного ліцею

Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Гайворонського професійного аграрного ліцею.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають повну вищу освіту, стаж педагогічної роботи та роботи на керівних посадах системи професійної освіти або у сфері, що відповідає профілю навчального закладу не менше 3 років.

Обов’язкова вимога до всіх конкурсантів - досвід роботи на комп’ютері, володіння державною мовою.

До заяви про участь у конкурсі додаються:

-         особовий листок по обліку кадрів;

-         2 фотокартки 4/6;

-         автобіографія написана власноруч;

-         копія документа про освіту, завірена в установленому порядку;

-         копія паспорта громадянина України (1,2 стор.);

-         програма розвитку професійно-технічного навчального закладу.

Заяви для участі в конкурсі приймаються протягом  30 календарних днів з дня оголошення.

За довідками звертатись за адресою:

м. Кропивницький, вул. Дворцова (колишня Леніна), 32/29, кабінет 103,

тел. 24-03-39.